Hodná teta

Novinky a aktuality

Aktualizace všeobecných obchodních podmínek HodnaTeta.cz

Vážení uživatelé, dovolujeme si Vás upozornit, že došlo k aktualizaci Všeobecných obchodních podmínek HodnaTeta.cz ke dni 1.2.2017. Aktuální znění si můžete prohlédnout na http://www.hodnateta.cz/page/business-conditions.

Štastný nový rok - Dárek VIP účet zdarma prodloužen na celý rok 2017

Přejeme Vám štastný celý nový rok 2017. Připravili jsme pro všechny naše uživatele dárek v podobě VIP účtu zdarma, a to na celý rok 2017. Rodiče mohou bezplatně získat přímý kontakt na vybranou tetu, tety mohou uvádět své kapacitní možnosti a mnoho dalšího. Přejeme hodně štěstí k úspěšnému nalezení hodné tety do Vaší domácnosti.

Dárek pro všechny - VIP účet zdarma do konce roku 2016

Odměnujeme všechny naše aktuální uživatele, tety i domácnosti, účtem VIP zdarma do konce roku 2016. Rodiče mohou bezplatně získat kontakt na vybranou tetu. Přejeme hodně štěstí k úspěšnému nalezení hodné tety do Vaší domácnosti.

Dovolujeme si Vás informovat, že proběhla další SOUTĚŽ o hodnotné ceny.

Ze všech registrovaných tet jsme vylosovali 15 výherců služby Ověřeno HodnaTeta.cz v hodnotě 499Kč. Výherce jsme všechny osobně informovali zprávou do Vašich schránek. Všem výhercům gratulujeme. Nevyhráli jste? Nezoufejte. Zvlášť pokud rádi čtete detektivky... Další soutěž už se připravuje a bude určitě o co stát. Sledujte své schránky a také naše webové stránky. Ať Vám nic neunikne ;-)

Šťastný Nový rok 2016

Vážení a milý uživatelé našeho portálu! Děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v uplynulém roce a do Nového roku Vám srdečně přejeme mnoho štěstí jak pracovních tak osobních úspěchů. Přejí Lucie a Zdeněk

Podzimní soutěž

Blíží se nám zima, a proto vyhlašujeme podzimní soutěž. První tři z Vás, kteří napíšou na email ldemeterova@hodnateta.cz žádost o ověření profilu budou mít toto ověření zdarma. Neváhejte, ověření Vám pomůže najít práci!

A máme tisícovku uživatelů!

Všem moc děkujeme za přízeň a nezapomeňte se podělit o Vaše úspěšné příběhy zde http://www.hodnateta.cz/testimonial

Nove neomezeny pristup ke kontaktum jiz od 5 Kc za den

Muzete zakoupit take denni clenstvi

Pozor zlevňujeme!

Již brzy!

Krásné Vánoce

Přejeme všem našim uživatelům i návštěvníkům krásné a pohodové prožití vánočních svátků a hodně štěstí a lásky v novém roce 2015

To by nebyl podzim, aby s ním nepřišla nějaká akce pro Vás!

Každý profil hodné tety s fotografií může získat Ověření profilu ZDARMA! Napište si o něj na info@hodnateta.cz! Nabídky na práci se Vám jen pohrnou. Akce platí do 15. listopadu 2014.

Letní akce! Udělejte ze svého profilu profesionální!

Koupíte-li si od nás VIP členství (libovolně na jak dlouho), obdržíte od nás službu Ověřeno HodnaTeta.cz v hodnotě 499 Kč ZDARMA!

Máme již více jak 600 uživatelů.

Děkujeme za projevenou důvěru.

Soutěž pro tety o Ověřeno HodnaTeta.cz pokračuje!

Už zbývá jen polovina měsíce! Neváhejte! Více informací v předchozích novinkách.

Soutěž pro tety o Ověřeno HodnaTeta.cz! První 3, kteří získají v průběhu května 2014 nejvíce

referencí ke svému profilu, obdrží od nás službu Ověřeno HodnaTeta.cz v hodnotě 499 Kč zdarma. Bude-li počet referencí stejný, rozhodne dřívější datum udělení reference. Pozn.: referenci Vám může udělit každý uživatel zaregistrovaný jako domácnost . Po registraci stačí najet na Váš profil a zvolit oranžové tlačítko "Vložit referenci". A je to.

Přejeme všem krásné Velikonoce!

Přejeme všem krásné Velikonoce!

Máme již téměř 500 uživatelů. Děkujeme za projevenou důvěru.

Máme již téměř 500 uživatelů. Děkujeme za projevenou důvěru.

Podařilo se Vám díky našim stránkám najít, co jste hledali?

Podělte se s námi o Váš úspěšný příběh na http://www.hodnateta.cz/testimonial. Každý měsíc losujeme výherce měsíčního přístupu k neomezenému počtu kontaktů zdarma!

Jednoduchý návod „Jak úspěšně aktivovat Váš inzerát“ naleznete zde:

http://www.hodnateta.cz/page/how-to-activate-profile

Online chat nově

K Vašemu pohodlí je nově k dispozici online chat. Máte-li jakékoli otázky, neváhejte se na něj obrátit. V případě naší nepřítomnosti nám zanechte zprávu.

Děkujeme za Vaše úspěšné příběhy.

Paní Ivana O., která našla rodinu na hlídání dětí, získává VIP členství na měsíc zdarma. Gratulujeme! Příště můžete být výhercem i Vy: http://www.hodnateta.cz/testimonial.

Podařilo se Vám díky našim stránkám najít, co jste hledali?

Podělte se s námi o Váš úspěšný příběh na http://www.hodnateta.cz/testimonial. Každý měsíc losujeme výherce měsíčního přístupu k neomezenému počtu kontaktů zdarma!

Máme již téměř 400 uživatelů. Děkujeme za projevenou důvěru.

Máme již téměř 400 uživatelů. Děkujeme za projevenou důvěru.

Výherce soutěže

Máme výherce naší soutěže. Je jím paní Jana M. Gratulujeme!

PF 2014

Vážení uživatelé našich stránek, rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a přejeme Vám šťastný a úspěšný rok 2014. Váš tým HodnaTeta.cz

Soutěž se blíží ke konci

Pozor soutěž o službu Ověřeno HodnaTeta.cz v hodnotě 499 Kč zdarma se blíží ke konci. Již jen do konce roku 2013. Neváhejte a využijte výhod, které ověření i reference nabízí. Více informací níže v novinkách nebo na našich facebookových stránkách.

Vyhlašujeme soutěž

Milí uživatelé našich stránek, připravili jsme pro Vás soutěž! První 3, kteří získají ode dneška až do konce roku 2013 nejvíce referencí ke svému profilu, obdrží od nás službu Ověřeno HodnaTeta.cz v hodnotě 499 Kč zdarma. Bude-li počet referencí stejný, rozhodne dřívější datum udělení reference. Pozn.: referenci může udělit každý uživatel zaregistrovaný jako domácnost (nemusí mít aktivní profil), pokud Vás skutečně zná a může Vás doporučit, případně domácnost, ve které jste pracovali a kde byli s Vašimi službami spokojeni. Držíme pěsti. Váš Tým HodnaTeta.cz

Již máme více než 270 registrovaných uživatelů.

Děkujeme za projevenou důvěru!

Akce: VIP členství ZDARMA do konce roku 2013 - zbývají poslední dva měsíce

Pro prvních 1000 zaregistrovaných a aktivních uživatelům jsme připravili VIP členství ZDARMA do konce roku 2013! Zaregistrujte se ještě dnes!

POZOR!

Komu nepřišel při registraci potvrzovací email, pravděpodobně zadal špatný email. Je třeba se zaregistrovat znovu.

Jsme také na Facebooku!

https://www.facebook.com/Hodnateta.cz

Přidejte profilu na důvěře

Milé tety, přinášíme Vám tip, jak přidat Vašemu profilu na důvěře: Oslovte své předchozí zaměstnavatele nebo přátele, aby se zaregistrovali jako domácnost a udělili Vám pozitivní reference (za alespoň 2 reference získáte dalších 20% vyplněnosti profilu). Jejich profil nemusí být aktivní. Domácnosti, které přichází na stránky hledat tety, však na první pohled vidí, že máte reference. Přejeme hodně úspěchů. HodnaTeta.CZ

5 tipů jak zatraktivnit Váš inzerát!

Milé tety (myšleno samozřejmě i pro pány), máme pro Vás 5 tipů jak zatraktivnit Váš inzerát! Nezapomeňte si aktivovat profil (tlačítko pod fotografií), aby se zobrazoval! 1. Vyplňte co nejvíce částí profilu (po vyplnění všech kolonek získáte až 30% vyplněnosti profilu) 2. Vložte svou fotografii (získáte dalších 10% vyplněnosti profilu) 3. Oslovte své předchozí zaměstnavatele nebo přátele, aby se zaregistrovali a udělili Vám pozitivní reference (za alespoň 2 reference získáte dalších 20% vyplněnosti profilu). Jejich profil nemusí být aktivní
4. Nechte si ověřit profil – služba „ověřeno HodnaTeta.cz“ (získáte dalších 20% vyplněnosti profilu) 5. Můžete také požádat o službu „zobrazení na 1.straně“ Pro více tipů navštivte Rady a tipy v záložce dole. Přejeme hodně úspěchů a zábavy při hledání. Váš Tým HodnaTeta.cz

Můžeme zpracovávat osobní údaje. Hurá:-)

S potěšením sdělujeme, že naše žádost byla schválena a dne 16.9. 2013 zapsána do registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů. Lze ověřit na následujících stránkách: http://www.uoou.cz/registration.aspx?id=94610