Hodná teta

O HodnéTetě.cz

HodnaTeta.cz je jedinečný inzertní portál v České republice, který umožňuje domácnostem najít rychle, levně a hlavně bezpečně výpomoc a ostatním lidem z jejich okolí možnost přivýdělku. Všichni, co jednou zkoušeli najít vhodnou chůvu pro svoje děti či jen výpomoc s úklidem, ví, jak náročné a problematické to může být. Sami jsme marně hledali. Proto jsme založili tyto stránky, aby lidé, co pomoc potřebují, našli co nejrychleji ty, kteří takovou pomoc nabízejí!

HodnaTeta.cz je rychle rostoucí internetová společnost, která spojuje domácnosti a zkušené specialisty i brigádníky. Přináší jednoduché, flexibilní a levné řešení jak najít či nabídnout pomoc v oblasti hlídání dětí, péče o seniory či domácí mazlíčky, úklid, vaření, údržby domu, trénink či doučování. Proč najímat drahé agentury, když všude kolem Vás je mnoho šikovných sousedů, kteří Vám za drobný přivýdělek rádi pomohou!!

HodnaTeta.cz je jediná online databáze v České republice, která nabízí dodatečné ověření identity a bezúhonnosti, které rodinám a domácnostem poskytne potřebnou jistotu a těm co pomoc nabízejí práci v bezpečném prostředí dle jejich představ.

 

Staňte se našimi partnery

Pokud máte zájem o partnerství s námi, Kontaktujte nás.

Najdete nás na sociálních sítích

Jsme na důležitých sociálních sítích. Zde naleznete velké množství aktuálních informací, řadu zajímavých témat a názorů našich uživatelů. facebook.com youtube.com twitter.com