Hodná teta

FAQ

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy, které Vám pomohou porozumět konceptu a přidané hodnoty využívání inzertního portálu HodnaTeta.cz

Jsem ten, kdo by rád nabídl pomoc ostatním a mám následující otázku:

Jak mi HodnaTeta.cz pomůže najít práci na hlídání dětí, domácích mazlíčků, péči o seniory, doučování nebo trénink či pomoc v domácnosti?

HodnaTeta.cz je inzertní portál sloužící k tomu, aby lidé našli práci v ověrené domácnosti ve všech v otázce zmíněných oblastech. Důležité je, že díky ověřené identitě a referencím ostatních uživatelů se inzeráty stávají důvěryhodnější. K tomu, aby Vás rodina oslovila je nutno se nejdříve zaregistrovat a to zcela ZDARMA. Po registraci vyplníte základní údaje nutné k aktivaci Vašeho profilu. HodnaTeta.cz Vás efektivně navede. Po aktivaci stačí vyčkávat na první nabídky. Nemáte-li chuť čekat, můžete oslovit domácnosti dle Vašeho výběru sami.

Jaké výhody mi HodnaTeta.cz nabízí?

• Registrace je ZDARMA a je velmi jednoduchá a rychlá
• Je zde velké množství domácností poptávající pomoc
• Můžu získat online reference a ověření, abych si získal/a důvěru domácností
• Můžu využívat kalendář mé dostupnosti online
• Najdu zde řadu užitečných rad, tipů a doporučení, jak zapůsobit

Jak to, že se můj inzerát nezobrazuje ve vyhledávání?

K tomu, aby se Váš inzerát zobrazil ve vyhledávání pro případné zájemce, musí být tzv. Aktivován. Tato aktivace zaručuje min. požadovanou kvalitu vloženého inzerátu. Podrobný návod jak svůj profil/inzerát akvivovat naleznete v následujícím manuálu: Návod - 10 jednoduchých kroků k úspěšné aktivaci Vašeho profilu.

 

Jsem domácnost hledající pomoc a mám následující otázku:

Jak mi HodnaTeta.cz pomůže najít pomoc na hlídání dětí, domácích mazlíčků, péči o seniory, doučování nebo trénink či pomoc v domácnosti?

HodnaTeta.cz je inzertní portál sloužící k tomu, aby lidé našli ověřenou pomoc do domácnosti ve všech v otázce zmíněných oblastech. Důležité je, že díky ověřené identitě a referencím ostatních uživatelů se inzeráty stávají důvěryhodnější. K tomu, aby Vás teta oslovila je nutno se nejdříve zaregistrovat a to zcela ZDARMA. Po registraci vyplníte základní údaje nutné k aktivaci Vašeho profilu. HodnaTeta.cz Vás efektivně navede. Po aktivaci stačí vyčkávat na první nabídky. Nemáte-li chuť čekat, můžete oslovit tetu dle Vašeho výběru sami.

Jaké výhody mi HodnaTeta.cz nabízí?

• Je zde široký výběr zkušených tet
• Jediný portál, kde najdu tety, jež byly ověřeny HodnouTetou.cz a referencemi ostatních uživatelů
• Bezkonkurenční cena za zprostředkování kontaktu (již od 0 Kč!)
• Najdu zde řadu užitečných rad, tipů a doporučení, jak najít tu správnou tetu

Jak to, že se můj inzerát nezobrazuje ve vyhledávání?

K tomu, aby se Váš inzerát zobrazil ve vyhledávání pro případné zájemce, musí být tzv. Aktivován. Tato aktivace zaručuje min. požadovanou kvalitu vloženého inzerátu. Podrobný návod jak svůj profil/inzerát akvivovat naleznete v následujícím manuálu: Návod - 10 jednoduchých kroků k úspěšné aktivaci Vašeho profilu.

 

Reference

Jak mohu udělit referenci?

Pro udělení reference musíte být zaregistrovaní a přihlášení. Poté najeďte prosím na profil osoby, které chcete referenci udělit. Na jejím profilu v záložce Reference je možné udělit referenci.

Co mohu dělat, dám-li omylem nesprávně referenci?

HodnaTeta.cz umožňuje uživatelům odstranění reference po odsouhlasení obou dotčených stran. Reference může být odstraněna v případě, že jedna ze stran odešle žádost o odstranění reference na adresu podpora@hodnateta.cz s uvedením důvodů, proč má být reference odstraněna. HodnaTeta.cz zkontaktuje druhou stranu. Druhá strana má možnost akceptovat návrh na odstranění reference v průběhu 45 dní od doby podání žádosti o její odstranění.

Co mohu dělat, pokud nesouhlasím s udělenou referencí?

HodnaTeta.cz umožňuje uživatelům odstranění reference po odsouhlasení obou dotčených stran. Reference může být odstraněna v případě, že jedna ze stran odešle žádost o odstranění reference na adresu podpora@hodnateta.cz s uvedením důvodů, proč má být reference odstraněna.HodnaTeta.cz zkontaktuje druhou stranu. Druhá strana má možnost akceptovat návrh na odstranění reference v průběhu 45 dní od doby podání žádosti o její odstranění.

Zvýšení šance na oslovení

Jak mohu zvýšit šance na oslovení?

Doporučujeme následující postup:
1. Vyplňte co nejvíce částí profilu (po vyplnění všech kolonek získáte až 30% vyplněnosti profilu).
2. Vložte svou fotografii (získáte dalších 10% vyplněnosti profilu).
3. Požádejte ostatní registrované uživatele, kde jste pracovali nebo kteří pro Vás pracovali, alespoň o 2 reference (získáte dalších 20% vyplněnosti profilu)
4. Získejte VIP členství (získáte dalších 20% vyplněnosti profilu).
5. Nechte si ověřit profil – služba „ověřeno HodnaTeta.cz“ (získáte dalších 20% vyplněnosti profilu).
6. Můžete také požádat o službu „zobrazení na 1.straně“.

Aktivace/deaktivace uživatelského účtu

Co dělat, když nechci, aby se můj inzerát nebo profil v současné chvíli zobrazoval?

V případě, že jste v současné chvíli našel/našla vhodnou tetu nebo domácnost, můžete svůj uživatelský účet dočasně "deaktivovat" pomocí stejně nazvaného tlačítka, jež je umístěno na Vašem účtu pod fotografií. Deaktivace znamená, že není nutné rušit svůj účet. Zůstanete zaregistrovaní, ale Váš profil se ve vyhledávání nezobrazuje. Budete-li znovu hledat pomoc, postačí opětovná aktivace a můžete vesele hledat dál. Velkou výhodou této funkce je zachování historie Vašich referencí, kontaktů, atd.!